coxfox
bölényezzünk! Vótál te már bölény? Te vagy a bölénybe, vagy a bölény benned? Szereted a bölényt, vagy a bölény turót, tejet, vajat, gulásztát.... hust? Valahogy igy nézne kell, mindent a maga szezonjába? Bizon bizon nagy nagy állat voltam, namost a bestiát nem szeretem magamba se, de megy a bölény bika hentes fele? Mondjuk a tepsü fele, most a bölény nem csipem, vagy magamat?
Ugyanakkor, kétségtelen hogy Szellem is vagyok, de nem sokat tudhattam meg, az emberi mivoltomrul, nem ismerem ugy magamat se, mint szeretném, ezért nem szeretem magamat? Amit magamba, azt a másik, felebarátomba tudhatom -e szeretni? Ha magam nem ismerem, még az hogy fele - barátság, mia?
Erre kaptam egy látomást, láttam hogy mindenkinek a kiskapunk kell kezdve, bemmeni, aztán nemsokára, ha megvan a jegye, le van pöcsételve, ime a nagy Sugárut, saját csésze - aljadon, cikázhatsz az Egekbe, aztán vissza, na kis kecske, hogy vagy, kell egy káposzta? Mostmár kezdem megszeretni magamat? -szegén kis állatka? Kérdezd meg tőlle, mert meekeeg ugan, de szeereetleek azt mondja meekeegve? Kecske vagy, birka? Kecske béka felmászott a ficfára...
Ki kit tart, felebarátnak? mondjuk a bölénynek bölény? mert farkas? |