|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-16 21:35:12
|
727
|
Kedves Sophia, örülök hogy ilyesmire jutottál ebben a kérdésben - mert ebben maradéktalanul egyet tudok érteni.
|
|
A hozzászólás:
 |
Sophia_
2004-11-15 19:59:34
|
725
|
Kedves rosta!
Sokáig én is abban a tévhitben voltam, hogy ezt a bibliai verset - meg az ellentétét, amit gyakrabban szoktak idézni - mindenáron általánosítani akartam, és logikailag akartam egy "egyetemes" végkövetkeztetésre jutni.
Persze ez nagy badarság lenne, hiszen mindkettő konkrét szituációhoz kötődik, és csak arra szabad értelmezni. Ilyen egyszerű.
Üdv: Sophia |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|