Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lambretta Creative Commons License 2004-11-15 16:14:28 1256

Nálam nem voltak hibák. Aláírtuk a műszaki átadás jegyzőkönyvét és kész. Innentől szóba sem jön a harminc nap, szerintem 14 napon belül át kell adniuk ettől a naptól. (Az utolsó részlet befizetésétől pontosan, de az előbb megtörtént nálam) Az adás-vételi szerződés a birokbavételről nem rendelkezik, az előszerződésre hivatkozik csupán, ahogy azt lejjebb valamelyikőtök már írta.

Késedelmi kamatot azért kértek, mert nem rendeltem időben meg a szemlét. Jogos volt. De tartsuk magunkat akkor a joghoz a továbbiakban is, amikor ők csúsznak. Ha lehet.

Előzmény:
premi Creative Commons License 2004-11-15 15:46:29 1254
a(z) (elő)szerződés szerint a műszaki átadást követően 30 nap alatt kell a hibákat kijavítani, utána 8 napon belül értesíteni a vevőt és utána 8 napon belül kulcsátadni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!