Keresés

Részletes keresés

coxfox Creative Commons License 2004-11-16 04:46:08 726
Bölénység!
A hozzászólás:
lehell Creative Commons License 2004-11-13 22:06:13 724

Ime egg furcsa kérdés?

 lehetek magam felebarátja? mindekit megkérdek, voltál- e bestia, mert én voltam, s most Jézusommal fele bartáságban, Óh Drága én Jézusom, Drága Jó Atyám az Mennyekbe fenn, a Te Jézusod legyen az én kis szivembe, kérlek bocsásd meg bestiáskodásaimat, mert mikor gondolatban is, pornóra reagálva, már bijjon, nem tudtam ellenálni, na most a fiu gyrekeim se, kérlek bocsásad meg nekem, nemcsak azt, hanem a többit, s mert EGY BESTIA VOLTAM, de most lehetek-e csak egy porba - puzzó csak, kis barátod drága Jézusa a Tökéletes UristenAtyának, mondhatom hogy Mi Atyánk, s kérhetem, mentsd meg gyerekeinket is, mint engemet, s testvéreimet akiket a Te Fiadban, nekem is adtál testvéremül? Állok szolgálatodra!!!

 Nem haragusztok meg, ha igy fellezem ki magam? S ha egyik felem barom, szóval hogy is van ez, felebarátom?

 Ővele szeretlek, kis testvérkéim, akkor is, ha még nem tudod? fele fele... nincs feleselés egyse?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!