Ime egg furcsa kérdés?
lehetek magam felebarátja? mindekit megkérdek, voltál- e bestia, mert én voltam, s most Jézusommal fele bartáságban, Óh Drága én Jézusom, Drága Jó Atyám az Mennyekbe fenn, a Te Jézusod legyen az én kis szivembe, kérlek bocsásd meg bestiáskodásaimat, mert mikor gondolatban is, pornóra reagálva, már bijjon, nem tudtam ellenálni, na most a fiu gyrekeim se, kérlek bocsásad meg nekem, nemcsak azt, hanem a többit, s mert EGY BESTIA VOLTAM, de most lehetek-e csak egy porba - puzzó csak, kis barátod drága Jézusa a Tökéletes UristenAtyának, mondhatom hogy Mi Atyánk, s kérhetem, mentsd meg gyerekeinket is, mint engemet, s testvéreimet akiket a Te Fiadban, nekem is adtál testvéremül? Állok szolgálatodra!!!
Nem haragusztok meg, ha igy fellezem ki magam? S ha egyik felem barom, szóval hogy is van ez, felebarátom?
Ővele szeretlek, kis testvérkéim, akkor is, ha még nem tudod? fele fele... nincs feleselés egyse? |