|
|
|
|
 |
posthero
2004-12-09 09:42:13
|
124
|
| coco!
Szép György szepgyorgy@axelero.hu (04.11.28.)
Tel: 06 34 577500 Keresek Kínálok
? EOS/M42-es adapterek eladók. 7000 Ft/db + utánvét.
ez a "pöcökbenyomós" változat, vagyis az A-M kapcsoló nélküli obival is tudsz rekeszelni mert a gy?r? benyomja a kis rudat az obi alján. Pestre valami 700 Ft az utánvét.
|
|
A hozzászólás:
 |
_Coco_
2004-11-13 16:58:47
|
112
|
Hol lehet szerezeni és mennyiért M42-es konvertert 300D-hez ?
(Van egy Zenit obim pl.ahhoz kellene) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|