|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
alfredoo
2004-11-13 07:37:41
|
49
|
gl
masok meg azt mondjak hogy a nemeteknek le kell mondani a masik allampolgarsagukrol es a nemet allampolgarsag megkapasanak feltetele.
most akkor ki mond igazat? |
|
Előzmény:
 |
Gonda László
2004-11-13 01:50:17
|
46
|
A német állam alkotmány kötelezi a közigazgatást,h. minden németnek aki azt kéri és német. Ameddig külfödön él csak egy regisztrációs számot kap. Ha belép az ország területére és hitelt érdemlöen biznyítja németségét, akkor kötelesek az állampolgárságot megadni!
A német származásúnak NEM KELL LEMONDANI az eredeti állampolgárságról!!!!
A magyar állam szinte teljesíthetetlen feltételekhez köti: munkahely, elégséges jövedelem, bejelentett lakás, kb.2-3 évi hivatali packázás, megalázó torturák, no meg sumákolás......... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|