Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
alfredoo Creative Commons License 2004-11-13 07:37:41 49

gl

 

masok meg azt mondjak hogy a nemeteknek le kell mondani a masik allampolgarsagukrol es a nemet allampolgarsag megkapasanak feltetele.

 

most akkor ki mond igazat?

Előzmény:
Gonda László Creative Commons License 2004-11-13 01:50:17 46

A német állam alkotmány kötelezi a közigazgatást,h. minden németnek aki azt kéri és német. Ameddig külfödön él csak egy regisztrációs számot kap. Ha belép az ország területére és hitelt érdemlöen biznyítja németségét, akkor kötelesek az állampolgárságot megadni!

 

A német származásúnak NEM KELL LEMONDANI az eredeti állampolgárságról!!!!

 

A magyar állam szinte teljesíthetetlen feltételekhez köti: munkahely, elégséges jövedelem, bejelentett lakás, kb.2-3 évi hivatali packázás, megalázó torturák, no meg sumákolás.........

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!