|
|
|
|
 |
Sophia_
2004-11-12 05:54:41
|
710
|
Kedves CSerfa! Olvastad, amit a 688-ban írtam?
Sophia
|
|
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-11 20:32:24
|
698
|
| A "híg alakkal" együtt, ha lehet kérnem a definíciót. |
|
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-11 20:31:18
|
697
|
| Bocsássál meg ,de leírnád nekem a frocli szó pontos értelmét? |
|
A hozzászólás:
 |
CSerfa
2004-11-11 20:25:35
|
696
|
Rosta!
Nem szerepel a Bibliában.
Én meg tartom magam ahhoz, amit ígértem. Velem nem mész semmire, ezután kérdéseidre sem felelek hosszú ideig. Logikátlan, vagy szemtelen (froclizó) híg alaknak tartalak.
CSerfa |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|