Keresés

Részletes keresés

Gonda László Creative Commons License 2004-11-13 01:50:17 46

A német állam alkotmány kötelezi a közigazgatást,h. minden németnek aki azt kéri és német. Ameddig külfödön él csak egy regisztrációs számot kap. Ha belép az ország területére és hitelt érdemlöen biznyítja németségét, akkor kötelesek az állampolgárságot megadni!

 

A német származásúnak NEM KELL LEMONDANI az eredeti állampolgárságról!!!!

 

A magyar állam szinte teljesíthetetlen feltételekhez köti: munkahely, elégséges jövedelem, bejelentett lakás, kb.2-3 évi hivatali packázás, megalázó torturák, no meg sumákolás.........

A hozzászólás:
DECOTEXT Creative Commons License 2004-11-11 07:06:42 45

Igy van MINDEN NÉMETET BEFOGAD!!!!

 

 

Mo. is befogad minden magyart csak haza kell menni, ahogy a német szármozásunak is be kell a BRD-be vándorolni (az az visszatelepülni!) ha német akar lenni!

 

Fontos infó: a meglevö áp.-ról le kell mondania. Nem lehet kettös ott sem! Egy ukrán vagy egy orosz (német) nemzetiséginek le kell mondania minden más áp.ról!!!!!!!

 

Ez a lényeg!

A külföldi magyar is haza mehet (megy is sok) és kérheti a magyar áp.-ot!

Előzmény:
Sir Balambér Creative Commons License 2004-11-10 22:18:32 43
Annó a német állam fizetett csaunak, hogy az ottani németek kivándorolhassanak. Németország minden németet befogad. Pedig azok közel sem annyira "németek" mint a mi elszakdt magyarjaink magyarok. Aki látott már obszcén németgyalázó orosz szöveggel telefirkált német játszótereket az tudja mire gondolok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!