Keresés

Részletes keresés

actionman Creative Commons License 2004-11-11 08:51:02 674
Hello oncognito!

Hogy a nem felebaráttal szemben mit-mennyit engedhet meg lelkiismerete alapján aki kereszténynek vallja magát.

Eloszor azt mondd meg, hogy kik azok a "nem felebaratok" ? :-))

ActionMan
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-11-10 20:31:37 663
Kedves rosta, érdekelne a véleményed (és természtesen bárki másé is) arról, amit a 637 sz.-nál kérdeztem. Hogy a nem felebaráttal szemben mit-mennyit engedhet meg lelkiismerete alapján aki kereszténynek vallja magát.
Ugyanis én ott érzem az ellentmondást, hogy aki alapból tisztességes (ezt most olyan gyüjtőfogalomnak tartom, amit a felebaráti megnyilvánulás magába foglal) az úgysem tud más lenni senkivel. Ha meg így van, akkor újra megkérdezem: miről is beszélünk, mit is jelent ez a megkülönbözetetés?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!