Keresés

Részletes keresés

pggp Creative Commons License 2004-11-10 15:37:11 109
A Vivitar T-mount talán T4:
http://www.erva.hu/Vivitararjegyzek.htm
A hozzászólás:
SoMa Creative Commons License 2004-11-10 14:44:41 108

Köszi a linket!

Az én obimról:  http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3835957830&category=707 

 

Az enyémhez egy T4-M42-es csatlakozó van, nekem viszont MD-re volna szükségem.

Jelenleg átalakítóval használom, de jó volna egy rendes bajonett.

Előzmény:
pggp Creative Commons License 2004-11-10 09:15:14 107
Esetleg egy pár ezer forintos hibás Soligorral (vagy az igazi gyártmánnyal, mert a Soligor csak matricagyártó) ki lehet cserélni a bajonettet. De ehhez látni kellene mindkettőt. Szakirodalom:
http://medfmt.8k.com/third/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!