|
|
|
|
 |
Waters of Styx
2004-11-10 08:48:07
|
41
|
| OK. Majd magyarázd meg, hogy ahol laksz Mo-on, az 85 évvel ezelőttig mindig Szlovéniához tartozott. Vagy inkább ugorj át mondjuk Székelyudvarhelyre, és nagy bátran mondd el ugyanezt ott is. |
|
A hozzászólás:
 |
DECOTEXT
2004-11-10 08:40:16
|
40
|
Egy pillanat!
Én "csak" magyar áp. vagyok! Ha ök kettös állampolgárok lesznek és nem kell lemondaniuk a mostaniról, hogy magyarok lehessenek, akkor én is kérek kettös állampolgárságot!!!
Felveszem a magyar mellé mondjuk az osztrákot vagy a szlovént.
Én sem lakom ugyan azokban az országokban de hát ez nem kritérium.
Mindenkinek azonos jogot követelek! Ha egyes idegen állampolgárok csak azért mert magyar nemzetiségüek, pluszban kapnak áp.-ot akkor ez a jog jár a Mo.-on élöknek is!!!Kettös állampolgárságot minden magyarnak nem azt jelenti, hogy csak a külföldön élöknek (külföldi áp.-nak) jár ez!!!
Vagy tévedtek, s ugyan , mindenki egyforma, de ök "egyformábbak"? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|