Keresés

Részletes keresés

Waters of Styx Creative Commons License 2004-11-10 08:48:07 41
OK. Majd magyarázd meg, hogy ahol laksz Mo-on, az 85 évvel ezelőttig mindig Szlovéniához tartozott. Vagy inkább ugorj át mondjuk Székelyudvarhelyre, és nagy bátran mondd el ugyanezt ott is.
A hozzászólás:
DECOTEXT Creative Commons License 2004-11-10 08:40:16 40

Egy pillanat!

 

Én "csak" magyar áp. vagyok! Ha ök kettös állampolgárok lesznek és nem kell lemondaniuk a mostaniról, hogy magyarok lehessenek, akkor én is kérek kettös állampolgárságot!!!

 

Felveszem a magyar mellé mondjuk az osztrákot vagy a szlovént.

Én sem lakom ugyan azokban az országokban de hát ez nem kritérium.

 

Mindenkinek azonos jogot követelek! Ha egyes idegen állampolgárok csak azért mert magyar nemzetiségüek, pluszban kapnak áp.-ot akkor ez a jog jár a Mo.-on élöknek is!!!Kettös állampolgárságot minden magyarnak nem azt jelenti, hogy csak a külföldön élöknek (külföldi áp.-nak) jár ez!!!

 

Vagy tévedtek, s ugyan , mindenki egyforma, de ök "egyformábbak"? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!