|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-10 05:06:36
|
655
|
Én a magam részéről az ellenfél kifejezést teljesen korrektnek tartom. Hiszen itt gondolatok, vélemények, hitek ütköznek. Még keresztény is lehet ellenvéleményen. :-) Csak le kellene fejteni róla a negatív ragadványt, azt, ami az ellenség fogalmához fűződik. |
|
A hozzászólás:
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-10 00:36:11
|
654
|
Itt a vall. fil.- en még az ellenfél kifejezést is erősnek tartom.
Mivel Te, Én keresztények vagyunk.
Csodálkoznék ha mondjuk Pál apostolt Péter apostol ellenfeleként tartanánk számon ami meg a Krisztusi hozzáállást illeti :teljességgel khm..igeietlen.-
Nem téged akarlak oktatni és semmi bajom az említett szóval ha nem egymással szemben hasnáljuk. Sőt nem is neked akartam írni, csak ez most egy kiválló alkalom annak bemutatására, hogy én miként gondolom a viszonyokat testvérek között.
Tehát neked címeztem , de egyálltalán nem értettelek félre. Te nem vagy/voltál ellenséges.
Remélem érted mit akartam közölni, úgy álltalánosan.
Javaslatidat kérem, valami egészen árnyalt kifejezésre.
Sajna nekem most 1 sem ugrik be .:-) jó mi? |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2004-11-09 19:43:39
|
638
|
Kedves Hán, ez az arány több mint jó. :-) Talán arra ad biztosítékot, hogyha máshol, másutt, ahol nem értünk egyet - ellenfelek és nem ellenségek leszünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|