|
|
|
|
 |
pggp
2004-11-10 09:15:14
|
107
|
Esetleg egy pár ezer forintos hibás Soligorral (vagy az igazi gyártmánnyal, mert a Soligor csak matricagyártó) ki lehet cserélni a bajonettet. De ehhez látni kellene mindkettőt. Szakirodalom:
http://medfmt.8k.com/third/ |
|
A hozzászólás:
 |
SoMa
2004-11-09 22:37:16
|
106
|
Egy pöttyedt mintha túl közelről fotóztad volna. :)))
Ha jól látom, akkor a tied nem olyan mint az enyém, azaz nem T csatlakozós. Sajnos nincs üzlet:(
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|