|
|
|
|
 |
SoMa
2004-11-09 22:37:16
|
106
|
Egy pöttyedt mintha túl közelről fotóztad volna. :)))
Ha jól látom, akkor a tied nem olyan mint az enyém, azaz nem T csatlakozós. Sajnos nincs üzlet:(
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
SoMa
2004-11-09 17:35:19
|
103
|
Ez az objektív mekkora gyújtótávolságú? Pontosan milyen?
Fotód van róla?
Ha tényleg cserélhető a bajonett, akkor lehet tudok segíteni, nekem is van egy
Soligor AutoZoom obim, egy 300mm es, ennek serélhető. Viszont ezen M42-es menet van és én Minoltára használom átalakítóval! :))
Szal, nézd meg, hogy milyen és ha cserélhető, ráadásul olyan mint az enyém akkor sztem egy bartel dolog mindkettőnknek jól jönne! :)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|