Keresés

Részletes keresés

SoMa Creative Commons License 2004-11-09 22:37:16 106

Egy pöttyedt mintha túl közelről fotóztad volna. :)))

Ha jól látom, akkor a tied nem olyan mint az enyém, azaz nem T csatlakozós. Sajnos nincs üzlet:( 

 

A hozzászólás:
KeMatyi Creative Commons License 2004-11-09 21:57:26 105

hello!

Soligor Polar MC AutoZoom 1:4,5, f=80-200mm

Előzmény:
SoMa Creative Commons License 2004-11-09 17:35:19 103

Ez az objektív mekkora gyújtótávolságú? Pontosan milyen?

Fotód van róla?

Ha tényleg cserélhető a bajonett, akkor lehet tudok segíteni, nekem is van egy

Soligor AutoZoom obim, egy 300mm es, ennek serélhető. Viszont ezen M42-es menet van és én Minoltára használom átalakítóval! :))

Szal, nézd meg, hogy milyen és ha cserélhető, ráadásul olyan mint az enyém akkor sztem egy bartel dolog mindkettőnknek jól jönne! :)))) 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!