Keresés

Részletes keresés

Sophia_ Creative Commons License 2004-11-09 22:03:09 648

Kedves CSerfa!

 

Értékeld lécci rosta humorát, lécci-lécci-lécci!:) Nem froclizni akarlak!

Az pedig érdekelne, miért olyan dühítő számodra ez a kifejezés?

 

Sophia

A hozzászólás:
CSerfa Creative Commons License 2004-11-09 21:41:27 647

Rosta!

 

Én komolyan kértelek, és figyelmeztettelek téged az Aranyszabály általad való alkalmazás velem való szólásaidban való teljes elhagyásáról. Most froclizol engem? Nem értem, miért! Eddig semmi bajom nem volt veled! Légyszíves pár szóban magyarázd meg, mert ha nem teszed, tartom magam ígéretemhez.

Egyébként meg úgy gondolom, egész kis korom óta tartom magam ahhoz, hogy azt teszem másokkal, amit szeretném, hogy velem tegyenek. Ez hat át minden cselekedetemben, ettől tiszta a lelkiismeretem (amikor tiszta) egész kis korom óta. Ez minden lelkiismeretes emberben benne van, ez Isten törvénye, és semmi köze semmiféle Aranyszabályhoz (sem hentesbárdhoz, sem kütymütyös bozsevanésztrához), ám akik bevezették az Aranyszabály kifejezést, istentelen gonosz emberek voltak. Isten törvényét meg semmiképpen nem fogom Aranyszabálynak, meg egyébnek elismerni.

 

CSerfa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!