|
|
|
|
 |
Sophia_
2004-11-09 19:48:32
|
640
|
Kedves oncogito!
Nem provokációnak szánom, de tényleg érdekelne: mit teszel, ha egy nap mondjuk tíz kéregető odamegy hozzád - ilyen-olyan indokkal? Mert én ilyenkor csak ritkán adok nekik pénzt, de mindig eszembe jut, hogy "Aki kér, adj néki!".
Üdv: Sophia
|
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2004-11-09 19:39:45
|
637
|
Kedves rosta, amit én firtatok az az, hogy milyen hozzáállásra ad "felmentést", a nem felebaráttal szembeni megnyilvánulás. Hogy lehet-e tisztességtelen, irgalmatlan, bosszuálló, aki nem felebaráttal áll szemben? Ha nem, akkor miről is beszélünk? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|