Keresés

Részletes keresés

Sophia_ Creative Commons License 2004-11-09 19:48:32 640

Kedves oncogito!

 

Nem provokációnak szánom, de tényleg érdekelne: mit teszel, ha egy nap mondjuk tíz kéregető odamegy hozzád - ilyen-olyan indokkal? Mert én ilyenkor csak ritkán adok nekik pénzt, de mindig eszembe jut, hogy "Aki kér, adj néki!".

 

Üdv: Sophia

 

 

 

 

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-11-09 19:39:45 637
Kedves rosta, amit én firtatok az az, hogy milyen hozzáállásra ad "felmentést", a nem felebaráttal szembeni megnyilvánulás. Hogy lehet-e tisztességtelen, irgalmatlan, bosszuálló, aki nem felebaráttal áll szemben?
Ha nem, akkor miről is beszélünk?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!