Keresés

Részletes keresés

KeMatyi Creative Commons License 2004-11-09 21:57:26 105

hello!

Soligor Polar MC AutoZoom 1:4,5, f=80-200mm

SoMa Creative Commons License 2004-11-09 17:37:53 104
Javítok, az enyém nem AutoZoom, hanem Tele-Auto. De sztem ez itt most nem lényeg. :))
A hozzászólás:
SoMa Creative Commons License 2004-11-09 17:35:19 103

Ez az objektív mekkora gyújtótávolságú? Pontosan milyen?

Fotód van róla?

Ha tényleg cserélhető a bajonett, akkor lehet tudok segíteni, nekem is van egy

Soligor AutoZoom obim, egy 300mm es, ennek serélhető. Viszont ezen M42-es menet van és én Minoltára használom átalakítóval! :))

Szal, nézd meg, hogy milyen és ha cserélhető, ráadásul olyan mint az enyém akkor sztem egy bartel dolog mindkettőnknek jól jönne! :)))) 

Előzmény:
KeMatyi Creative Commons License 2004-11-04 22:05:52 90

:-((((

 

akkor eladó egy Soligor Autozoom objektív, minoltához elsősorban. (ahhoz használták idáig)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!