|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-09 19:43:39
|
638
|
Kedves Hán, ez az arány több mint jó. :-) Talán arra ad biztosítékot, hogyha máshol, másutt, ahol nem értünk egyet - ellenfelek és nem ellenségek leszünk. |
|
A hozzászólás:
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-09 14:51:19
|
629
|
Nem szándékoztam ellentéziseket vagy reszelősen fogalmazni.
Elnézést.
Kb. 85 %-ban egyetértünk.(nagyon jó arány ) De az is lehet hogy 95%.
"Többször leírtam, hogy szerintem nincs tisztán felebarát, hanem van felebaráti megnyilvánulás, amit úgy vélem szinte mindenki gyakorolt már életében."
Így vizsgálva igazad , igazam:-) van mivel én is _valós, mindig egyszeri_szituációs közegben gondolkodom.
Sajnálom ha nem jött át az előzőkön ez az infórmáció.
|
|
Előzmény:
 |
oncogito
2004-11-09 05:26:38
|
622
|
Kedves Hán, igen tüskéssé válhattál, ha mindenfelől ellenségeskedést szimatolsz - bár igaz, ez a fórum nem épppen babazsúr. :-) Hogy a hittestvér és mindenki más között van különbség, ezt sosem vitattam. Sőt, azt sem gondolom, hogy valaki mindig mindenhol mindenkivel tud felebarátként megnyilvánulni. Többször leírtam, hogy szerintem nincs tisztán felebarát, hanem van felebaráti megnyilvánulás, amit úgy vélem szinte mindenki gyakorolt már életében. A kérdés csak az, hogy erre mennyire törekszik az ember és kik felé. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|