Keresés

Részletes keresés

Classic Girl Creative Commons License 2004-11-09 14:54:37 147

nem nagyon volt idom, sok minden tortent.

 

de megszuletett a matilda. :) akkora hasa volt a zianak a vegen hogy nem hittem a szememnek. :) furcsa igy irni ezt. mert az egyik macskam neve zia a masike matilda. :)

 

 

A hozzászólás:
SPACEBOY Creative Commons License 2004-11-09 14:33:27 146

Szia!

 

Azt hittem teljesen eltüntél a föld szinéről:-)

Előzmény:
Classic Girl Creative Commons License 2004-11-09 14:30:30 145

Sziasztok

 

ma lesz a TV-ben a DIG. a TV-BEN!!! :) a fuggetlen film csatornan (USA). csak hihetetlen hogy a TV-ben van. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!