|
|
|
|
 |
Classic Girl
2004-11-09 14:54:37
|
147
|
nem nagyon volt idom, sok minden tortent.
de megszuletett a matilda. :) akkora hasa volt a zianak a vegen hogy nem hittem a szememnek. :) furcsa igy irni ezt. mert az egyik macskam neve zia a masike matilda. :)
|
|
A hozzászólás:
 |
SPACEBOY
2004-11-09 14:33:27
|
146
|
Szia!
Azt hittem teljesen eltüntél a föld szinéről:-) |
|
Előzmény:
 |
Classic Girl
2004-11-09 14:30:30
|
145
|
Sziasztok
ma lesz a TV-ben a DIG. a TV-BEN!!! :) a fuggetlen film csatornan (USA). csak hihetetlen hogy a TV-ben van. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|