|
|
|
|
 |
pggp
2004-11-09 17:24:57
|
102
|
| Tudok Valakit, aki Canon FD bajonett helyére gyártatott egy M42-es bajonettet. Leszedte a Canon bajonettet és felszerelte az M42-t. De ha Tamron obid van, akkor valszeg T2/Adaptall bajonettes, aminek cserélhető bajonettje van. |
|
 |
Egér Fogó
2004-11-09 07:01:19
|
94
|
Reménytelen eset vagy. |
|
A hozzászólás:
 |
KeMatyi
2004-11-08 21:41:09
|
93
|
okés, csak megpróbáltam.
akkor keresek egy keretet, amit a csavarok fognak. vagy esztergáltatok egyet. vagy ez egész szarságot nekibaszom a falnak |
|
Előzmény:
 |
Egér Fogó
2004-11-08 19:43:37
|
92
|
A fizika törvényei az utolsó tíz nap alatt nem változtak, így kérdésedre a válasz:
még mindig nem lehet ilyen adaptert készíteni.
Ennél még az is jobb megoldás, ha veszel egy vázat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|