Keresés

Részletes keresés

elterito Creative Commons License 2004-11-08 10:25:59 610
én sem észből válaszoltam hanem szívből (remélem)
A hozzászólás:
Domestos Creative Commons License 2004-11-08 10:23:55 609
Nem vitatkozom, mert ezt nem észből (okoskodásból) írtam.
Előzmény:
elterito Creative Commons License 2004-11-08 09:29:24 608

Az emberek arra jók, hogy a szemétégetőbe dobják őket!

 

Nem fogadom ezt el, esetleg betudom a fáradt lelki állapotodnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!