Keresés

Részletes keresés

Domestos Creative Commons License 2004-11-08 10:23:55 609
Nem vitatkozom, mert ezt nem észből (okoskodásból) írtam.
A hozzászólás:
elterito Creative Commons License 2004-11-08 09:29:24 608

Az emberek arra jók, hogy a szemétégetőbe dobják őket!

 

Nem fogadom ezt el, esetleg betudom a fáradt lelki állapotodnak.

Előzmény:
Domestos Creative Commons License 2004-10-30 22:03:34 516
Szerintem tudott valamit az az ember! Az emberek arra jók, hogy a szemétégetőbe dobják őket! Láttál már egy állatot is, amely olyan gonosz tudna lenni, mint a legjobb ember? Gyűlölöm, hogy élnem kell!!!!!!!!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!