|
|
|
|
 |
Domestos
2004-11-08 10:23:55
|
609
|
| Nem vitatkozom, mert ezt nem észből (okoskodásból) írtam. |
|
A hozzászólás:
 |
elterito
2004-11-08 09:29:24
|
608
|
Az emberek arra jók, hogy a szemétégetőbe dobják őket!
Nem fogadom ezt el, esetleg betudom a fáradt lelki állapotodnak. |
|
Előzmény:
 |
Domestos
2004-10-30 22:03:34
|
516
|
| Szerintem tudott valamit az az ember! Az emberek arra jók, hogy a szemétégetőbe dobják őket! Láttál már egy állatot is, amely olyan gonosz tudna lenni, mint a legjobb ember? Gyűlölöm, hogy élnem kell!!!!!!!!!!!!!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|