Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Rianna Creative Commons License 2004-11-07 23:04:35 17

Nem is olyan rossz! :))

A megoldás meg nagyon ötletes!

Előzmény:
KeMatyi Creative Commons License 2004-10-31 21:55:08 16
ez a kép Pula-ban készült a 70-es évek vége felé. a minőség tudom szar de jobb hiján diavetítő a falra fél méterről majd digitális fényképező :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!