Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2004-11-07 05:33:39 588
Hán, neked is szól, hogy nem ez a CSerfa topic!

Viszont elmondhatnád ha már idejöttél, hogy szerinted ki a felebarát -nem személy szerint!
Illetve ha mindenáron konkrétumot akarsz említeni, legfeljebb annyit, hogy te magad megfelelsz-e az önmagad "elvárásának".
A hozzászólás:
Hozzá Hán Szóló Creative Commons License 2004-11-07 03:24:31 587

Kedves Rosta!

"Nézd meg a Cserfa topic-ját, kész királydráma..."'
Shakespeare is megirigyelhetné.
De fordítsuk komolyra a szót , nekem a megbotránkoztatás valami nagyon súlyos dolognak tűnik.Útána néztem és minden szöveg környezetben nagyon komolyan említi az ige , tehát nem valami kis sértésről vagy hibárol van szó, hanem szinte hitehagyásról.
Ha valaki a görögben is kutakodik érdekelne az eredménye.
Üdv.: Hán

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!