|
|
|
|
 |
oncogito
2004-11-07 05:33:39
|
588
|
Hán, neked is szól, hogy nem ez a CSerfa topic!
Viszont elmondhatnád ha már idejöttél, hogy szerinted ki a felebarát -nem személy szerint! Illetve ha mindenáron konkrétumot akarsz említeni, legfeljebb annyit, hogy te magad megfelelsz-e az önmagad "elvárásának". |
|
A hozzászólás:
 |
Hozzá Hán Szóló
2004-11-07 03:24:31
|
587
|
Kedves Rosta!
"Nézd meg a Cserfa topic-ját, kész királydráma..."'
Shakespeare is megirigyelhetné.
De fordítsuk komolyra a szót , nekem a megbotránkoztatás valami nagyon súlyos dolognak tűnik.Útána néztem és minden szöveg környezetben nagyon komolyan említi az ige , tehát nem valami kis sértésről vagy hibárol van szó, hanem szinte hitehagyásról.
Ha valaki a görögben is kutakodik érdekelne az eredménye.
Üdv.: Hán |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|