Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
iscsu Creative Commons License 2004-11-05 13:25:17 198
Pausz, selyem hanyagolandó, én dolgoztam ismerősnél két ilyennel pincében, nyáron. Mit mondjak? Jól esett a kinti 30 fok, mikor kimentem... :c))

Kb. egy-másfél méterre lehet már rakni tőle papírt, de ami fél méteren belül van, azt tuti felforralja/elolvasztja/megsüti. ;c))

-iscsu
Előzmény:
Azzi Creative Commons License 2004-11-04 22:58:41 193
Most láttam a Praktikerben 5990 Ftért, teleszkópos, forgatható állvánnyal együtt eladó 500W-os reflektort. Erre már csak egy dobozka kell meg pausz, vagy selyem , és megvan a softbox :D 220 kábel is van hozzá...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!