Keresés

Részletes keresés

Yarra Creative Commons License 2004-11-05 12:26:44 132

Szerintem ez egy nagyon jó ötlet. Személy szerint én Szolnokon élek, a fotóstanfolyamok általában Pesten zajlanak, elég nehézkes lenne munka mellett megoldani. Viszont az interneten szívesen böngészek esténként. Csak ugye jó volna tudni, hogy hol és mit érdemes.

Egyszóval csatlakozom és kutatok:-)

A hozzászólás:
peterssen Creative Commons License 2004-11-05 11:54:56 131

Sziasztok!

 

Lefújtam a port a topicról.

 

Volna egy ötletem, életképességét úgy is a többi hozzászóló határozza meg:

 

Mivel sokunk számára az internet elsődleges információforrás, célszerű lehetne hogy fotós ismeretekkel, képszerkesztéssel, neves fotósok képeivel, életművével kapcsolatos webhelyek elérhetőségét osszuk meg egymással akár személyes megjegyzésekkel véleményekkel tűzdelve. Rengeteg ilyen hely van a neten. Épp ezért nehéz mindet átnézni. De mindenkinek vannak favoritjai.

 

A végére talán kialakulhat belőle valami hasznos is.

 

Én csak este otthonról tudom kezdeni pár link hozzáadását, mivel munkaidőben csak az indexig "látok" el.  (Nem a sültgalambot várom :-)))

 

Vélemények?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!