|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
farkzoli
2004-11-05 08:25:28
|
196
|
Ez rossz hír, de van valami más:
Ha beütöm a gugliba: better beamer, egy rakás helyen árulnak fresnel lencsés vakufény terelőt. Nosza, kölcsönöztem a könyvtárból egy olvasáshoz használatos nagyítólapot, és kicsit kísérleteztem. Szinte reflektorrá lehet vele fókuszálni ! Ezt végig szeretném játszani és építeni egyet, ha valahol kapható ilyen lap. A két kép: nélküle és vele. G3, 135 mm-en, 420ex, iso 100, f4.
 |
|
Előzmény:
 |
peterssen
2004-11-05 08:13:58
|
195
|
Remélem nem baj ha belekotyogok:
Szóval a 280AZ kikapcsol. Pár perc után leidőzít és csak gombnyomásra éled, villanásra nem :-(
Különben valami baj lehet a vezérlésével: szvsz nagyon lassú benne valami. Nekem csak akkor működött helyesen, ha beleépítettem egy impulzusformáló áramkört. Meg kellett nyújtani az indító impulzust. De akkor sem volt teljesen ok. Főleg "laposabb" elemeknél. Sajnos ezért felejthető minőség. (De hozzáteszem, lehet hogy én fogtam ki egy nagyon szélsőséges példányt...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|