Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2004-11-05 05:36:09 565
CSerfa!

Amit irsz ugyan "kockának" látom, de lenne egy kérdésem. Valószinü, hogy a választ is "kockának" fogom látni, de lévén ez egy nyílt fórum, mindig lesz aki profitál valamit.
Szóval a másik topicodban írod, hogy Jézusnak Heródes és Pilátus nem voltak felebarátjai.
Hogy nyilvánult meg velük szemben - és miért úgy, ahogy?
A hozzászólás:
CSerfa Creative Commons License 2004-11-05 01:51:48 564

Big4!

 

Elég rosszindulatúan, elforgatva fogalmaztál rólam, mondanivalómról rendre hosszú ideje. Csak, mindig csak rosszindulat, egy irányba "félre" értve, úgy hajlítva-értve, hogy ...

 

Szóval nem az egyet nem értésedről, hanem rosszindulatodról mondom, hogy gyűlölsz. Tagadnod meg kár, aki ilyen következetes és céltudatos, mint ahogy te teszed régóta velem, ... szóval kár tagadnod. Ez is afféle fogalmazás, te nem gyűlölsz, te szeretsz, én meg alávaló vagyok, elmarasztalnivaló, szeretetlen, csak, mert le merem írni, nem mindenkit szeretek úgy, mint felebarátaimat.

 

El nem hiszem, hogy nem tudatosan teszed, ezért mondom, hogy gyűlölsz. Persze amilyen megszokott ez a te fogalmazásod, hogy találsz szép, legalábbis nem egyenes, őszinte kifejezéseket, ezt az én "gyűlöl" kifejezésemet is biztos úgy fordítanád valahogy, "kicsit kevésbé szeretszlek", vagy ilyesmi. Pedig nem jót, hanem rosszat akarsz (a szeretet akar jót), ha mást nem, írásaimat-mondanivalómat jóval rosszabb színben tüntetni fel, mint amit írok.

 

Ne gondold, hogy csak én fárasztalak, terhellek téged, ez kölcsönös, vagy inkább rám jut a több teher, azt hiszem.

 

A szomorúságodat meg nem hiszem, hiszen szándékaid nyilvánvalóak (csak nem öntudatlanul fogalmazol, érted félre, ill. úgy, hogy terhelj engem).

 

CSerfa

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-11-03 11:21:03 557
Sajnálom, ha gyalázásnak érzed amit írtam, nem szántam annak.
Ha valaki nem ért veled egyet és vagy nem ért téged, az szerinted gyűlöl...?
Szomorú...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!