Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
P.Peter Creative Commons License 2004-11-05 00:30:40 194
Azért a cucc hőtermelésére nem árt odafigyelni, ki ne gyulladjon a softbox, mert akkor lehet hogy drágább lesz a végszámla mint egy gyári stúdiócucc esetéban :-)
Előzmény:
Azzi Creative Commons License 2004-11-04 22:58:41 193
Most láttam a Praktikerben 5990 Ftért, teleszkópos, forgatható állvánnyal együtt eladó 500W-os reflektort. Erre már csak egy dobozka kell meg pausz, vagy selyem , és megvan a softbox :D 220 kábel is van hozzá...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!