Keresés

Részletes keresés

SoMa Creative Commons License 2004-11-09 17:35:19 103

Ez az objektív mekkora gyújtótávolságú? Pontosan milyen?

Fotód van róla?

Ha tényleg cserélhető a bajonett, akkor lehet tudok segíteni, nekem is van egy

Soligor AutoZoom obim, egy 300mm es, ennek serélhető. Viszont ezen M42-es menet van és én Minoltára használom átalakítóval! :))

Szal, nézd meg, hogy milyen és ha cserélhető, ráadásul olyan mint az enyém akkor sztem egy bartel dolog mindkettőnknek jól jönne! :)))) 

A hozzászólás:
KeMatyi Creative Commons License 2004-11-04 22:05:52 90

:-((((

 

akkor eladó egy Soligor Autozoom objektív, minoltához elsősorban. (ahhoz használták idáig)

Előzmény:
farkzoli Creative Commons License 2004-11-02 09:50:25 89
Sehogy. A bajonetcsatlakozónak nagyobb az átmérője.
Elég rájuk nézni, ennek ellenére ez a kérdés mindig visszatér :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!