|
|
|
|
 |
SoMa
2004-11-09 17:35:19
|
103
|
Ez az objektív mekkora gyújtótávolságú? Pontosan milyen?
Fotód van róla?
Ha tényleg cserélhető a bajonett, akkor lehet tudok segíteni, nekem is van egy
Soligor AutoZoom obim, egy 300mm es, ennek serélhető. Viszont ezen M42-es menet van és én Minoltára használom átalakítóval! :))
Szal, nézd meg, hogy milyen és ha cserélhető, ráadásul olyan mint az enyém akkor sztem egy bartel dolog mindkettőnknek jól jönne! :)))) |
|
A hozzászólás:
 |
KeMatyi
2004-11-04 22:05:52
|
90
|
:-((((
akkor eladó egy Soligor Autozoom objektív, minoltához elsősorban. (ahhoz használták idáig) |
|
Előzmény:
 |
farkzoli
2004-11-02 09:50:25
|
89
|
Sehogy. A bajonetcsatlakozónak nagyobb az átmérője.
Elég rájuk nézni, ennek ellenére ez a kérdés mindig visszatér :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|