Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.hun Creative Commons License 2004-11-04 11:53:41 199
Na jó, még egy harmadik: a Lexar amúgy jó? :)
Előzmény:
.hun Creative Commons License 2004-11-04 11:50:41 198

Üdv, két gyors kérdés.

 

1. Olympus xD kártya együtt tud működni könnyen Fuji gépekkel (S5000)?

2. Az Olympus xD-ket a Lexar gyártja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!