|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
protozerg
2004-11-03 18:37:59
|
188
|
Majdnem bármilyen vakut tudsz használni.
Jártam úgy egy Soligor 280-assal, hogy a Fujimon 1/60-ig működött, rövidebb záridőnél nem jókor villant.
Van egy majdnem új Soligor 30DA zoom rendszervakum ami Canont is tud (nem TTL).
Ez eladó, ha akarod kipróbálható. |
|
Előzmény:
 |
Csoka
2004-11-03 12:31:54
|
178
|
protozerg: Ezt hol sikerult beszerezned? Erdeklodnek :) Ugyanis ma lettem lelombozva egy fotobolt altal. Eredeti tervem az volt hogy egy metz bc-6 os vakut veszek es azzal hasznalom a G5-omet, de a faszi azt mondta h el sem villantana. Egy kicsit gyanus volt nekem, mert azt mondta h csak a canon EX szeriaval mukodik, de amikor emlitettem egy sunpak vakut arra is azt mondta hogy igen igen azzal is. En nem akarok ETTL-t :) nekem csak annyi kellene hogy kivezessem valamilyen modon a geprol a vakut es mittomen 2 meterrel arrebbrol villantsam el. Ha azt az utat valasztanam amit javasolt min 80 rongyomba kerulne es most nicns annyi felesleges penzem :/
Pliz, aki hallott mar olyanrol aki kozeppontos erintkezos vakut tudott hasznalni ETTL es gepen az kerem segitsen :)
Elore is koszonom.
Csoka |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|