Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cskbaba Creative Commons License 2004-11-03 15:09:49 16
Igen, ez igaz, de azt mondja az építtető, ha most műszakilag átveszem, akkor megáll a kötbér ketyegés, a használatbavétel pedig ki tudja mikor... Viszont ha a használatbavételkor veszem át, akkor a kötbér addig ketyeg. Jogilag nem köthet belém, hogy csak a használatbavételkor kérem a műszaki átadást?
Előzmény:
Nőgyógyász Creative Commons License 2004-11-03 14:27:47 15
Attól függ, milyen sorrendben követik egymást nálatok az egyes lépések. Pl. ha a műszaki átadás utáni javításra 30 napja van a beruházónak, és csak utána adja birtokba, akkor időt spórolhatsz azzal, ha ez a 30 nap párhuzamosan zajlik az engedélyeztetéssel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!