Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Arnyeklovas Creative Commons License 2004-11-03 14:24:13 14

MI az utolsó részletet a használatba vételi engedély birtokában utaljuk.

Az Angyalföldivel szerződtünk, pont volt ez az egyik ok.

Előzmény:
cskbaba Creative Commons License 2004-11-02 15:36:29 10

Sziasztok!

 

Új építésű lakás átvételénél van/kell hogy legyen összefüggés a műszaki átadás és a használatbavételi engedély megléte között?

Az építtetőnk felajánlotta, hogy műszaki átadást csinál, viszont a használatbavételi engedély még mindig nincs meg..

Mit tanácsoltok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!