Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Zizi és Áki Creative Commons License 2004-11-02 18:43:19 11

Sziasztok !

 

Én is megerősítem "kettőperötven" lakótárs szavait. A lakásunk 99,5%-os. Apró elmaradt dolgok vannak, de tulajdonképpen lakható a teljes I. ütem.

 

Ákos

 

Előzmény:
II/50 Creative Commons License 2004-11-02 09:51:15 9

Petne Udvar I. ütem

Két héttel a vállalási határidő elött már ott aludtam.

És apró hibákat találtam eddig.

Úgyhogy hozsánna néked Építtető!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!