|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-11-05 23:13:40
|
383
|
| A használatba vételi engedélynek feltétele a műszaki átadás. Emellett még más is kell hozzá, nemtom pontopsan, mi, de pl. a műszaki hatóságok (tűzoltóság, gázművek) engedélye is. |
|
A hozzászólás:
 |
cskbaba
2004-11-02 15:33:26
|
382
|
Sziasztok!
Új építésű lakás átvételénél van/kell hogy legyen összefüggés a műszaki átadás és a használatbavételi engedély megléte között?
Az építtetőnk felajánlotta, hogy műszaki átadást csinál, viszont a használatbavételi engedély még mindig nincs meg..
Mit tanácsoltok?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|