|
|
|
|
 |
KeMatyi
2004-11-04 22:05:52
|
90
|
:-((((
akkor eladó egy Soligor Autozoom objektív, minoltához elsősorban. (ahhoz használták idáig) |
|
A hozzászólás:
 |
farkzoli
2004-11-02 09:50:25
|
89
|
Sehogy. A bajonetcsatlakozónak nagyobb az átmérője.
Elég rájuk nézni, ennek ellenére ez a kérdés mindig visszatér :-) |
|
Előzmény:
 |
KeMatyi
2004-10-31 21:38:27
|
85
|
hello!
az lenne a kérdésem hogy: nekem van egy SOLIGOr autozoom objektívem minoltára. azt valahogyan rá lehet applikálni egy 112-es zenitre? mert az csavarmenetes. mindenfle megoldás érdekel!
előre is köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|