Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ferint Creative Commons License 2004-11-01 23:50:38 197

Szia !

 

Számla nélkül...

Előzmény:
ocsibaba Creative Commons License 2004-10-30 23:47:17 196
Hali ! Számlával ennyi ? Viccen kívül kérdezem , merthogy az ÁFA miatt ....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!