|
|
|
|
 |
Százbolha
2004-12-07 19:54:12
|
120
|
KeMatyi:
Én is hasonló megoldáson töröm a fejem.
Azaz MD obiből M42-öt csinálni, aztán EOS-ra tenni.
Ha van valami fejleményed leírhatnád!
semmi sem lehetetlen....
Százbolha |
|
 |
farkzoli
2004-11-02 09:50:25
|
89
|
Sehogy. A bajonetcsatlakozónak nagyobb az átmérője.
Elég rájuk nézni, ennek ellenére ez a kérdés mindig visszatér :-) |
|
 |
Egér Fogó
2004-10-31 22:55:29
|
86
|
Gazdaságosabb eladni, és venni helyette egy M42-es obit.
|
|
A hozzászólás:
 |
KeMatyi
2004-10-31 21:38:27
|
85
|
hello!
az lenne a kérdésem hogy: nekem van egy SOLIGOr autozoom objektívem minoltára. azt valahogyan rá lehet applikálni egy 112-es zenitre? mert az csavarmenetes. mindenfle megoldás érdekel!
előre is köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|