Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2004-12-07 19:54:12 120

KeMatyi:

 

Én is hasonló megoldáson töröm a fejem.

Azaz MD obiből M42-öt csinálni, aztán EOS-ra tenni.

 

Ha van valami fejleményed leírhatnád!

 

semmi sem lehetetlen....

 

Százbolha

farkzoli Creative Commons License 2004-11-02 09:50:25 89
Sehogy. A bajonetcsatlakozónak nagyobb az átmérője.
Elég rájuk nézni, ennek ellenére ez a kérdés mindig visszatér :-)
Egér Fogó Creative Commons License 2004-10-31 22:55:29 86

Gazdaságosabb eladni, és venni helyette egy M42-es obit.

 

A hozzászólás:
KeMatyi Creative Commons License 2004-10-31 21:38:27 85

hello!

az lenne a kérdésem hogy: nekem van egy SOLIGOr autozoom objektívem minoltára. azt valahogyan rá lehet applikálni egy 112-es zenitre? mert az csavarmenetes. mindenfle megoldás érdekel!

előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!