|
|
|
|
 |
elterito
2004-11-08 09:29:24
|
608
|
Az emberek arra jók, hogy a szemétégetőbe dobják őket!
Nem fogadom ezt el, esetleg betudom a fáradt lelki állapotodnak. |
|
 |
folio
2004-11-01 10:16:16
|
530
|
Láttál már egy állatot is, amely olyan gonosz tudna lenni, mint a legjobb ember?
Láttál már hím oroszlán amelyik legyilkolja az előző hímtől származó almot? Nem helytálló az összehasonlítás.
Gyűlölöm, hogy élnem kell!!!!!!!!!!!!!!!
„Krisztussal együtt megfeszíttettem. Élek pedig többé nem én, hanem él bennem a Krisztus; a mely életet pedig most testben élek, az Isten Fiában való hitben élem, a ki szeretett engem és önmagát adta érettem.”
Ettől kezdve no problem!
|
|
 |
oncogito
2004-10-30 22:22:40
|
517
|
A világot úgyis ki kell bírni. Ne engedd a virágokat sírni.
Ne engedd a madarakat félni, a hűséget hóban elvetélni,
az álmokat este megalázni, almafákat áprilisban fázni,
a perceket ne engedd megállni, ablakokat örökre bezárni,
csillagfényű éjszakákra lőni, ösvényeket indákkal benőni.
Ameddig a vállad íve bírja, vigyázz minden virágtalan sírra,
vigyázz minden társtalan magányra, füstre, fényre, ember-glóriára.
Aki árva arccal sír az égre, takarj szelíd álmot a szemére.
Tanulj könnyet, sebet, jajt szeretni: valakinek embernek kell lenni.
(Bényei József: Végrendelet) |
|
A hozzászólás:
 |
Domestos
2004-10-30 22:03:34
|
516
|
| Szerintem tudott valamit az az ember! Az emberek arra jók, hogy a szemétégetőbe dobják őket! Láttál már egy állatot is, amely olyan gonosz tudna lenni, mint a legjobb ember? Gyűlölöm, hogy élnem kell!!!!!!!!!!!!!!! |
|
Előzmény:
 |
sz_solt
2004-10-30 20:00:20
|
510
|
Kedves oncogito,
Én ismerek olyan embert, aki szerint egy ismeretlen másik ember nem olyan értékes, mint legkedvesebb kutyája.
Én azért inkább a fejlődő irányt kedvelem:-))
Tisztelettel, sz_solt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|