Keresés

Részletes keresés

demene Creative Commons License 2004-10-22 21:39:23 235

Én tudom, hogy az én módszerem nem jó. A Tied a jó, de látod, eddig volt eredmény, és egy idő után minden leáll. Én azt mondom, hogy még még még valamiről le kell mondani, vagy többet kell beletenni, de az eddigin változtatni kell.

És nekem - amig fogytam 10 kilót egy módszerrel, az már a következő egyre nem volt jó.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-10-21 21:29:47 214

:)))))))))))))

 

tisztára úgy gondolkodsz, mint a férjem. Ő is kitalálta, hogy ez fogyaszt, úgy voltunk darabig, mint a nyulak. Nem mondom h rossz volt, de fogyni nem ettől fogytam:))))

Előzmény:
demene Creative Commons License 2004-10-21 21:01:39 212

Hát pedig, ha valaki jól csinálja a fogyókúrát, az Te vagy! Ilyen kitartóan!

Most lehet, hogy megálltál, és valami új dogot kéne belevinned. Próbálkozz  több szexel!  Az jó fogyikúra.

Én nagyon tudom, hogy mi a jó fogyókúra lényege, csak betartani nem tudom.

Én akkor tudtam fogyni, mikor keveset ettem, de szinte bármit ehettem, Jó nem zsirra gondolok, de hús körettel, délután gyümi, csak nagyon-nagyon kevésnek kellett lennie. Pld. reggeli félé zsemle egy karika parizer, tizórai: narancs,  ebéd 1 ek. krumplipüré, fél csirkeszárnya, uborka, du. magint narancs vagy alma, vacsi 5 előtt, l-2 csirkeszárny, vagy 5 dkg csirkemell-zöldségekkel. De ha az ebédet kihagytam, az volt a legjobb. Na ! ezt bírom valameddig, persze még ha lehet tornázom is.

Az biztos, hogy igy le tudok fogyni. De 75 kió alatt, már nagyon keveset szabad csak ennem.

Ezt ha Barb. olvassa, nagyon mérges lesz rám, de sajna ez vagyok ÉN.

 

Ne keseredj el, majd ha dolgozni mégy, még könnyebb lesz a fogyás.

Pusz

dEMI. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!