Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
-Kirikou- Creative Commons License 2004-10-21 08:39:47 193

Köszi mindenkinek az infót.

Kiprobáltam, 20D, G3 nem kajolta, kártyaolvasoval probáltam gyorsformázni, az sem szerette....   így lett belőle egy 1GB SanDisk Ultra II

Előzmény:
kékszemű Creative Commons License 2004-10-20 16:51:45 192

Tudomásom szerint Canon 300D-vel nem megy! Más Canon géppel (G3, G5) ok, de a 300D nem eszi meg.

 

Ez nem a MagicStore hibája, de attól még ez van. Amúgy eléggé lassú, szóval csak igen-igen kedvező áron érdemes megvenni (szvsz 30 eFt-nál többet bűn kiadni érte).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!