|
|
|
|
 |
Arnyeklovas
2004-10-20 13:43:14
|
537
|
| Kimaradt, hogy szakemberrel kell átvenni a lakást. |
|
A hozzászólás:
 |
Arnyeklovas
2004-10-20 13:41:21
|
536
|
Az új építésű lakás átvételénél ki kell próbálni mindent, amit kértél, és egyeztetni az aláírt tervekkel (jobb kifizetni erre pár 10ezer Ft-ot, mint később százezreket a javításokra). Persze, ha szar a szerződésed, se (vagy az nem ösztönző) kötbér se pontos határidő...
A közös területeket is meg kell nézni, mert az is a ti pénzetekből épült és javítják, ha valami rossz!!! (kaputelefon, világítás, lift, lépcsőházak fali és járólapjai stb.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|