Keresés

Részletes keresés

Arnyeklovas Creative Commons License 2004-10-20 13:43:14 537
Kimaradt, hogy szakemberrel kell átvenni a lakást.
A hozzászólás:
Arnyeklovas Creative Commons License 2004-10-20 13:41:21 536

Az új építésű lakás átvételénél ki kell próbálni mindent, amit kértél, és egyeztetni az aláírt tervekkel (jobb kifizetni erre pár 10ezer Ft-ot, mint később százezreket a javításokra). Persze, ha szar a szerződésed, se (vagy az nem ösztönző) kötbér se pontos határidő...

A közös területeket is meg kell nézni, mert az is a ti pénzetekből épült és javítják, ha valami rossz!!! (kaputelefon, világítás, lift, lépcsőházak fali és járólapjai stb.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!