Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
LyPapa Creative Commons License 2004-10-19 01:56:33 175

A rendszámot le lehet fújni némi lakkal, az a jó, ha jó szemcsés lesz. Nincs az a vaku, amivel rávillantva értékelhető képet kap a rend őre. De az sem lesz értékelhető, ha ezt felfedezik. Az én kulcsmondatom megállítás esetén: 'Higyjék el nekem, ezen a szakaszon sokkal gyorsabban is lehet menni. Én tudom ...'  Nem akarom elkiabálni, de az utóbbi három évben nem fizettem gyorshajtásért, pedig az 'én tudom' komoly valóságtartalommal bír ...  A radarjelzőkhöz volt szerencsém, nem sok vizet zavartak, igaz, csak olcsóbb változatot próbáltam ki.

 

Üdv: LyPapa 

Előzmény:
WiZARD Creative Commons License 2004-10-13 11:01:14 168

előre is elnézést kérek a nagyon offtopic hozzászólásomhoz, de mégis idetartozik kicsit :)

 

tegnap a rend éber őrei jól lefotóztak/szembevakuztak.

azóta azon agyalok, hogy ha ezt nem is, de legalább a következményeket hogy lehet elkerülni.

 

eszembe 5lött egy olyan megoldás, hogy mi lenne, ha a képet tenném használhatatlanná. "csinálnék"/vennék valami erős vakut, amit optikai slaveként lehet használni, és amikor ők villantanak, akkor elsül. a vakut a saját rendszámomra nyomnám, kellőképp erősnek kell lennie, hogy a képen annyira túlexponálja a rendszámot, hogy az olvashatatlan legyen.

 

szerintetek valahogy megoldható?

(mondjuk egyik legnagyobb gond, a vaku elhelyezése lenne...)

vajon van ebben bármi illegális?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!