|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
LyPapa
2004-10-19 01:56:33
|
175
|
A rendszámot le lehet fújni némi lakkal, az a jó, ha jó szemcsés lesz. Nincs az a vaku, amivel rávillantva értékelhető képet kap a rend őre. De az sem lesz értékelhető, ha ezt felfedezik. Az én kulcsmondatom megállítás esetén: 'Higyjék el nekem, ezen a szakaszon sokkal gyorsabban is lehet menni. Én tudom ...' Nem akarom elkiabálni, de az utóbbi három évben nem fizettem gyorshajtásért, pedig az 'én tudom' komoly valóságtartalommal bír ... A radarjelzőkhöz volt szerencsém, nem sok vizet zavartak, igaz, csak olcsóbb változatot próbáltam ki.
Üdv: LyPapa |
|
Előzmény:
 |
WiZARD
2004-10-13 11:01:14
|
168
|
előre is elnézést kérek a nagyon offtopic hozzászólásomhoz, de mégis idetartozik kicsit :)
tegnap a rend éber őrei jól lefotóztak/szembevakuztak.
azóta azon agyalok, hogy ha ezt nem is, de legalább a következményeket hogy lehet elkerülni.
eszembe 5lött egy olyan megoldás, hogy mi lenne, ha a képet tenném használhatatlanná. "csinálnék"/vennék valami erős vakut, amit optikai slaveként lehet használni, és amikor ők villantanak, akkor elsül. a vakut a saját rendszámomra nyomnám, kellőképp erősnek kell lennie, hogy a képen annyira túlexponálja a rendszámot, hogy az olvashatatlan legyen.
szerintetek valahogy megoldható?
(mondjuk egyik legnagyobb gond, a vaku elhelyezése lenne...)
vajon van ebben bármi illegális? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|