Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-10-20 12:54:36 381

Szia!

 

Nem értem, miért ne vennéd meg a házat...

 

Tudtommal a telek és a ház illetékmentes. Én társasházban vettem, ott is így volt, de a tároló és a garázs illetékköteles.

 

A többiben sajnos nem tudok segíteni, de biztosan akad topiktárs, akinek van ilyen tapasztalata.

A hozzászólás:
Drake Creative Commons License 2004-10-18 11:47:28 380

Szeretném a segitségeteket kérni. Egy új épitésü kis házat szeretnék megvásárolni. Állitólag ilyenkor csak a telket veszem meg papiron, ráadásul illetékmentesen. Ez igaz?  A  használatba vételi engedélyt megszerzésének mik a feltételei? Milyen papirokat kell az eladótól kérnem? Mi legyen a szerződésben, ami nem szokásos?

Köszi,

D.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!