|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-10-20 12:54:36
|
381
|
Szia!
Nem értem, miért ne vennéd meg a házat...
Tudtommal a telek és a ház illetékmentes. Én társasházban vettem, ott is így volt, de a tároló és a garázs illetékköteles.
A többiben sajnos nem tudok segíteni, de biztosan akad topiktárs, akinek van ilyen tapasztalata. |
|
A hozzászólás:
 |
Drake
2004-10-18 11:47:28
|
380
|
Szeretném a segitségeteket kérni. Egy új épitésü kis házat szeretnék megvásárolni. Állitólag ilyenkor csak a telket veszem meg papiron, ráadásul illetékmentesen. Ez igaz? A használatba vételi engedélyt megszerzésének mik a feltételei? Milyen papirokat kell az eladótól kérnem? Mi legyen a szerződésben, ami nem szokásos?
Köszi,
D. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|