|
|
 |
Caipi
2004-10-18 10:12:53
|
532
|
| Jól van na... Csak azt gondoltam, hogy most aztán szép, igényes környezetben fogok lakni, málló vakolatot mellőzve, meg ilyenek. Honnan tudtam volna, hogy amit manapság építenek, az csak látszatra igényes? A lakásomban a hálóban több helyen reped a fal (a ház végfala!), a járólap úgy néz ki, mintha kalapáccsal végigvertem volna - biztos nem rendeltetésszerűen jártam rajta egyedül, a 60 kilómmal. A fúgázás eleve mindenhol rondán volt megcsinálva, a fürdőben eleve volt repedt csempe, meg hiányzó kitört darab a villanykapcsoló mellett, az erkélyen ugye omlik avakolat vagy festék vagy mi, mert nem szigetelték.. Nem folytatom. Mindenből a legolcsóbb, ámde pofás szart használják fel. Most már tudom, hogy mint minden másban, itt sem a látszat számít, hanem a belső érték. De 12 millióért ezt kicsit keserves megtanulni...! |
|
A hozzászólás:
 |
petike23
2004-10-18 10:00:41
|
531
|
" ő évekkel ezelőtt megmondta, hogy csak használt lakást szabad venni. "
Pontosan !!
És magaddal kell vinni egy szakembert (lehetőleg azt, aki a felújítást fogja végezni), hogy mérje fel a lakást..
Üdv: Péter |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-10-17 13:23:54
|
526
|
| Szerintem a legtöbb újnak, mivel általában vékony csíkok, amiknek a két vékony végében vannak az ablakok, és azokhoz kell passzintani mindent. Nem beszélve az amerikai konyhákról.. Nem elég, hogy kajaszag van a nappaliban, hogy pl. a mi házunkban penészedik az ilyen konyhás nappalik fala a párától, mint nemrég láthattuk, még a hűtőp hangja is zavaró.. Aszonta tegnap a nagybátyám, aki mérnök, és egy sajátmaga által épített házban lakik, hogy ő évekkel ezelőtt megmondta, hogy csak használt lakást szabad venni. Nagyon értékeltük az öcsémmel ezt a kijelentést..:-)
LAJA: Ja.. (Nem dadogok, helyeslek..:-) És ezért újabb 3 hónap?!?! - Viszont mondok Neked 1 jót: Árkád, aluljárószint, kajáldaplacc, Szamos Marcipán cukrászda.. Fogadok, hogy tudod, mire gondolok! (90-95%, de az eper meg a gesztenye meg a tiramisu 100! Persze szerintem..) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|