Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-10-18 10:12:53 532
Jól van na... Csak azt gondoltam, hogy most aztán szép, igényes környezetben fogok lakni, málló vakolatot mellőzve, meg ilyenek. Honnan tudtam volna, hogy amit manapság építenek, az csak látszatra igényes? A lakásomban a hálóban több helyen reped a fal (a ház végfala!), a járólap úgy néz ki, mintha kalapáccsal végigvertem volna - biztos nem rendeltetésszerűen jártam rajta egyedül, a 60 kilómmal. A fúgázás eleve mindenhol rondán volt megcsinálva, a fürdőben eleve volt repedt csempe, meg hiányzó kitört darab a villanykapcsoló mellett, az erkélyen ugye omlik avakolat vagy festék vagy mi, mert nem szigetelték.. Nem folytatom. Mindenből a legolcsóbb, ámde pofás szart használják fel. Most már tudom, hogy mint minden másban, itt sem a látszat számít, hanem a belső érték. De 12 millióért ezt kicsit keserves megtanulni...!
A hozzászólás:
petike23 Creative Commons License 2004-10-18 10:00:41 531

" ő évekkel ezelőtt megmondta, hogy csak használt lakást szabad venni. "

 

Pontosan !!

 

És magaddal kell vinni egy szakembert (lehetőleg azt, aki a felújítást fogja végezni), hogy mérje fel a lakást..

 

Üdv: Péter

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-10-17 13:23:54 526
Szerintem a legtöbb újnak, mivel általában vékony csíkok, amiknek a két vékony végében vannak az ablakok, és azokhoz kell passzintani mindent. Nem beszélve az amerikai konyhákról.. Nem elég, hogy kajaszag van a nappaliban, hogy pl. a mi házunkban penészedik az ilyen konyhás nappalik fala a párától, mint nemrég láthattuk, még a hűtőp hangja is zavaró.. Aszonta tegnap a nagybátyám, aki mérnök, és egy sajátmaga által épített házban lakik, hogy ő évekkel ezelőtt megmondta, hogy csak használt lakást szabad venni. Nagyon értékeltük az öcsémmel ezt a kijelentést..:-) LAJA: Ja.. (Nem dadogok, helyeslek..:-) És ezért újabb 3 hónap?!?! - Viszont mondok Neked 1 jót: Árkád, aluljárószint, kajáldaplacc, Szamos Marcipán cukrászda.. Fogadok, hogy tudod, mire gondolok! (90-95%, de az eper meg a gesztenye meg a tiramisu 100! Persze szerintem..)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!