Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Badmotorfinger Creative Commons License 2004-10-18 07:30:57 96
Az ég beégése ellen átmenetes szürke szűrőt szoktak használni (gradient ND), a színkontraszt növelésére a polár jó pl.
Előzmény:
oceanearth Creative Commons License 2004-10-17 20:25:32 91

Sziasztok!

 

Olvastam a szűrőkről és azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy milyen fajtát vegyek ha az ég beégését szeretném elkerülni és jobban kihozni a szineket?

előre is köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!