|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Macika
2004-10-18 00:17:15
|
173
|
vajon van ebben bármi illegális?
Az, hogy SEMMIFÉLEKÉPPEN nem teheted olvashatatlanná a rendszámot. A slave vaku zavaróeszköznek minősül.
a következményeket hogy lehet elkerülni.
1. Figyelni kell.
2. Ha nem megy a figyelem, akkor nem kell a megengedett sebesség felett hajtani. El kéne fogani, hogy lehet 50-nel menni városban. Éltem Németországban, tanúsítom, hogy 260 LE-s,12 hengeres 7-es BMW-vel is lehet menni 50-nel lakott területen belül.
Csak intelligencia kérdése. |
|
Előzmény:
 |
WiZARD
2004-10-13 11:01:14
|
168
|
előre is elnézést kérek a nagyon offtopic hozzászólásomhoz, de mégis idetartozik kicsit :)
tegnap a rend éber őrei jól lefotóztak/szembevakuztak.
azóta azon agyalok, hogy ha ezt nem is, de legalább a következményeket hogy lehet elkerülni.
eszembe 5lött egy olyan megoldás, hogy mi lenne, ha a képet tenném használhatatlanná. "csinálnék"/vennék valami erős vakut, amit optikai slaveként lehet használni, és amikor ők villantanak, akkor elsül. a vakut a saját rendszámomra nyomnám, kellőképp erősnek kell lennie, hogy a képen annyira túlexponálja a rendszámot, hogy az olvashatatlan legyen.
szerintetek valahogy megoldható?
(mondjuk egyik legnagyobb gond, a vaku elhelyezése lenne...)
vajon van ebben bármi illegális? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|