Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Macika Creative Commons License 2004-10-18 00:17:15 173
vajon van ebben bármi illegális?
Az, hogy SEMMIFÉLEKÉPPEN nem teheted olvashatatlanná a rendszámot. A slave vaku zavaróeszköznek minősül.

a következményeket hogy lehet elkerülni.
1. Figyelni kell.
2. Ha nem megy a figyelem, akkor nem kell a megengedett sebesség felett hajtani. El kéne fogani, hogy lehet 50-nel menni városban. Éltem Németországban, tanúsítom, hogy 260 LE-s,12 hengeres 7-es BMW-vel is lehet menni 50-nel lakott területen belül.
Csak intelligencia kérdése.
Előzmény:
WiZARD Creative Commons License 2004-10-13 11:01:14 168

előre is elnézést kérek a nagyon offtopic hozzászólásomhoz, de mégis idetartozik kicsit :)

 

tegnap a rend éber őrei jól lefotóztak/szembevakuztak.

azóta azon agyalok, hogy ha ezt nem is, de legalább a következményeket hogy lehet elkerülni.

 

eszembe 5lött egy olyan megoldás, hogy mi lenne, ha a képet tenném használhatatlanná. "csinálnék"/vennék valami erős vakut, amit optikai slaveként lehet használni, és amikor ők villantanak, akkor elsül. a vakut a saját rendszámomra nyomnám, kellőképp erősnek kell lennie, hogy a képen annyira túlexponálja a rendszámot, hogy az olvashatatlan legyen.

 

szerintetek valahogy megoldható?

(mondjuk egyik legnagyobb gond, a vaku elhelyezése lenne...)

vajon van ebben bármi illegális?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!