|
|
|
|
 |
murray
2004-10-18 08:54:19
|
530
|
Mérnök barátodnak igaza volt, /én is az vagyok!/ minden új dolog rengeteg hibalehetőséget rejt magában! az anyagoknak "össze kell állni, illetve szokni"
minden új dolog veszélyes, mi is újracsőveztük a fürdöszobát, tutira minden tmegcsináltuk, mégis eláztattuk az alattunk lakót. ez van.
használt lakásban már minden "össze van állva" ott csak az öregedés a gond.
|
|
A hozzászólás:
 |
Ulrika
2004-10-17 17:12:48
|
529
|
| A gumicsirke az RTL-es musorajanloban van. Ott mondja a fazon hogy "szerintem". |
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-10-17 14:23:28
|
528
|
| OO - így nézek. Mér is lobogtacc gumicsirkét?? - Egyetértek a lakáskívánalmaddal, én mindenképpen bármilyen módon meg akarok és meg is fogok szabadulni az enyémtől. Már házban is gondolkozom, olyan régi, kicsi külvárosiban, csak a halálomig tartson ki, aztán már tőlem össze is dőlhet.. De ha lakás, akkor mindenképpen legfelül, vastag falakkal, szellőzők nélkül.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|