Keresés

Részletes keresés

murray Creative Commons License 2004-10-18 08:54:19 530

Mérnök barátodnak igaza volt, /én is az vagyok!/  minden új dolog rengeteg hibalehetőséget rejt magában! az anyagoknak "össze kell állni, illetve szokni"

minden új dolog veszélyes, mi is újracsőveztük a fürdöszobát, tutira minden tmegcsináltuk, mégis eláztattuk az alattunk lakót. ez van.

használt lakásban már minden "össze van állva" ott csak az öregedés a gond.

 

A hozzászólás:
Ulrika Creative Commons License 2004-10-17 17:12:48 529
A gumicsirke az RTL-es musorajanloban van. Ott mondja a fazon hogy "szerintem".
Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-10-17 14:23:28 528
OO - így nézek. Mér is lobogtacc gumicsirkét?? - Egyetértek a lakáskívánalmaddal, én mindenképpen bármilyen módon meg akarok és meg is fogok szabadulni az enyémtől. Már házban is gondolkozom, olyan régi, kicsi külvárosiban, csak a halálomig tartson ki, aztán már tőlem össze is dőlhet.. De ha lakás, akkor mindenképpen legfelül, vastag falakkal, szellőzők nélkül..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!