|
|
|
|
 |
Ulrika
2004-10-17 17:12:48
|
529
|
| A gumicsirke az RTL-es musorajanloban van. Ott mondja a fazon hogy "szerintem". |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2004-10-17 14:23:28
|
528
|
| OO - így nézek. Mér is lobogtacc gumicsirkét?? - Egyetértek a lakáskívánalmaddal, én mindenképpen bármilyen módon meg akarok és meg is fogok szabadulni az enyémtől. Már házban is gondolkozom, olyan régi, kicsi külvárosiban, csak a halálomig tartson ki, aztán már tőlem össze is dőlhet.. De ha lakás, akkor mindenképpen legfelül, vastag falakkal, szellőzők nélkül.. |
|
Előzmény:
 |
Ulrika
2004-10-17 13:31:44
|
527
|
Ha most vennek akkor en is hasznaltat vennek. Abbol a fajtabol aminek afala 50-60 cm vastag. Regi vekonyfalu lakasban is laktam es hiaba a tegla rosszabb mint a panel. Panelban is laktam. Most ujepitesuben lakom. De nincs jobb egy vilagos, 4m belmagassagu emeleti lakasnal ha lakasban gondolkodunk.
Szerintem.
(most egy gumicsirket kene lobogtatnom.:))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|